– És miért nem vagytok iskolában?
– Mi nem oda járunk.
– Iskolakerülők vagytok? Ez igen! Egyre jobban kedvellek titeket!
– Nem, mi óvodások...
De a gumimaci már nem figyel, mert tovább osztogatja a szórólapokat.
Marciék fejüket csóválva továbbsétálnak, és megint át akarnak kelni az úton, de ezúttal szabályosan. Odabandukolnak a zebrához, várják, hogy a cukorkaautók átengedjék őket, de egyik kocsi sem áll megspeaker. Mit lehet ilyenkor tenni?