–Rongyi, várjunk egy kicsit, és amikor szünet lesz a cukorkaautók között, akkor gyorsan átszaladunk.
– Nem tetszik ez nekem, Marci...
– Miért nem? Nézd, most is átmehetünk!... Jaj, nemspeaker! Ezt az autót nem is láttam! Honnan került ez elő?
– Ne siessünk, Marci. Lejjebb az úton van egy közlekedési lámpa, majd ott átmegyünk az úton.
– Igazad van, Rongyi. Úgy biztonságosabb.