– Szia, Rongyi!
– Szia, Marci! Jól láttam, hogy délután kártyáztatok apukáddal?
– Jól bizony! Először römizni tanultam, utána pedig zsíroztunk.
– És finom volt?
– Micsoda???
– A zsíros kenyér. Most mondtad, hogy zsíroztatok. Gondolom kenyeret, mi mást?
– Rongyi, zsírozás a játék neve, amit játszottunk.
– Jaaaa! És nyertél?
– Naná!
– Nagyszerű! Akkor mi lenne, ha meglátogatnánk a Kártyavárat? Úgyis rég jártam arrafelé.
– Szuper! Induljunk!