Sajnos csokoládémikulásotok nincs, így meglehetősen tanácstalanul vizsgálgatod az ajtót. Majd, mivel mást nem tudsz tenni, megnyomod a nagy zöld gombot.
– Nyílj ki! Nyílj ki! – szurkolsz magadban, de az ajtót ez nem hatja meg, és zárva marad.
Kérdőn Rongyira nézel, hogy hogyan tovább, de nincs időtök ezt megtárgyalni, mert halk szisszenéssel megnyílik alattatok a föld, és egy cikcakkos csúszdán találjátok magatokat. Csúsztok, csak csúsztok
, míg végül egy szoba padlójára, pontosabban egy előre odakészített szivacsra huppantok
.
Leporoljátok magatokat, és mivel szerencsére az ijedségen kívül nagyobb bajotok nem esett, kíváncsian körülnéztek.