– ÁLLJ! Kik vagytok?... Jaaa, csak ti? De hamar visszaértetek!
Meghökkentek, mert megint az öblös hangú manó állja utatokat.
– Te meg hogy kerülsz ide? – kérdezed tőle.
– Én?... El sem mozdultam a helyemről.
– Hmm... Ez hogy lehet?
– Úgy, hogy tettetek egy kört, barátocskáim.
Rongyi a homlokára csap.
– Jaaaa, akkor az aranyszínű kör ezt jelentette az ajtón?
– Mi mást?... Szerintem rugaszkodjatok neki újra! Amúgy ezért nem szoktam tanácsot adni senkinek. Úgysem fogadják meg.
Picit elszégyelled magad.
– Igazad van! Most egyenesen fogunk menni, ígérem.