– Persze, miért ne?... Különben is, miért ne engedné meg?
– Mert ez itt Ceruzaerdő! Ahol mindenki csak rajzol. Én lennék egyedül, aki fest. Azt hiszem...
– Akkor különleges vagy, legyél rá büszke. Nem olyan rossz az, ha te vagy valamiben az első. Azt hiszem, van rá egy szó... Mi is?... Ja, hogy úttörő. Biztos lesz majd, aki követ.
– Nem is tudom...
– Na, gyerünk! Jelentkezz!
– Jól van, akkor megkérdezem.