Terka csodálkozva súg oda Nyunyónak.
– Jégkrém? Itt?
– Miért ne? Az üstökösök nagyobbrészt jégből vannak.
Morajlás jelzi, hogy a jégkrém elkészült.
– Krááá...teeer...beeen.
– Az egyik kráterben lesz. Aha, már látom.
Terkáék élvezettel nyalogatják a házi készítésű édességet, aminek először kicsit furcsa az íze, de miután megszokták, már nagyon kellemes.
A jégkrém után Terkáék sokáig beszélgetnek Violával. Egyrészt, mert nagyon lassan beszél, másrészt, mert rengeteg érdekes történetet ismer a virágűr múltjából, amit szívesen megosztott újdonsült kis barátaival.


Freepik Illustration Forrás: Freepik