– Nyunyó, milyen üzemanyaggal megy a virágűrhajó?
– Szerintem bármilyennel. Ez a legkörnyezetbarátabb űrhajó, ami létezik.
– Hm… az jó. Ezt a szemetet is tudná használni üzemanyagként?
– Miért ne? A hulladék tele van értékes anyagokkal. Ezért gyűjtitek ti is szelektíven otthon.
– Nyunyó, mi lenne, ha az összes szemetet bepakolnánk az űrhajónkba? Akkor egy csomó ideig nem kellene tankolnunk!
– Remek ötlet, Terka! Meg is mondom a tulipaliknak!
A kis manók hangos ovációval
üdvözlik Terkáék bejelentését, és buzgón segítenek a berakodásnál. Éppen végeznek, amikor...