– Megvolt, Marci?
– Megvolt, Rongyi.
– Akkor jó. Látod, mindig mondom, hogy csínján az innivalóval esténként.
– Jól van, na! De a pizzára nagyon szomjas voltam.
– Hohó, pizza volt vacsorára?
– Az bizony.
– Jó sajtos?
– Naná!
– Az finom lehetett... Erről jut eszembe, mi lenne, ha visszamennénk újra a Holdra, és folytatnánk az álmot, amit félbehagytunk1?
– Benne vagyok, Rongyi!
1 Lásd a Marci és Rongyi - A Holdon című mesét