– A vezérlőpulton van egy gomb, ami nyitja a napelemeket.
– Remek! Nyomd meg!
– De van egy kis probléma.
– Nem érdekel! Nyomd meg!
– Ahhoz, hogy a gomb kinyissa a napelemet, áram kell.
– Kit érdekel! Nyomd meg!
– De lemerült a holdkomp aksija, nincs áram.
– Na és! Nyomd meg!
Marci megnyomja a gombot, de semmi sem történik.
– Ezt magyarázom, Rongyi! Nincs áram. Kurbliznunk kell!