De Marcinak van egy ötlete.
– Mi lenne, ha inkább segítenétek a királynak, aki ezért megjutalmazna titeket.
– Az attól függ!... Mi lenne a jutalom?
– Mindenekelőtt teljes amnesztia.
– Igen?… És hány adag?
– Mi hány adag?
– A tejes amnesztia. Még nem ettünk olyat, de nem hangzik rosszul.
– Az amnesztia azt jelenti, hogy megbocsátják az eddigi bűneiteket.
– Aha… És még?
– Ezen kívül kaptok...