– Marci, most vagyunk csak pácban!
– Miért?
– Mert áram nélkül a holdkomp nem tud felszállni.
– Hűha, az baj! Nincs másik akkumulátor?
– Sajnos nincs.
– Mi lenne, ha feltöltenénk?
– Ez az! Keressünk egy konnektort, ahová be tudjuk dugni!
– Rongyi, a Holdon vagyunk.
– Tényleg, elfelejtettem!… Na, akkor nekünk annyi! Itt fogunk ücsörögni a Holdon az idők végezetéig.
– Ugyan, Rongyi! Konnektor nélkül fogjuk feltölteni!