Marci és Terka újra találkoznak a hídfőknél, de most mindketten az orrukat lógatják.
– Terka, igazad van, a szabályok nem olyan rosszak. Nem kellett volna annyi cukorkát kivennem a zacskóból.
– Nekem meg nem kellett volna veszekednem veled pár vacak gumicukor miatt.
– Akkor szent a béke?
– Naná!
– Egyébként, Terka, ez tényleg a te álmod!
– Ugye megmondtam!... Honnan tudod?
– Mert ott egy unikornis!
– Juj, de jó!... Merre?... Nem látom...
– Hahaha...
– Maaarciiiii!... Ezt nagyon megkeserülöd!... Csak fogjalak meg!
VÉGE
Mire emlékszel a meséből? Tesztelt magad! Mesekvíz!
Ez a mese három különálló történetet tartalmaz, így újabb kalandokért ugorj az elejére! Visszaugrom
A Robotkirályon ilyen klassz meséket találsz. Folytassuk?