Marci és Terka újra találkoznak a hídfőknél, de most mindketten az orrukat lógatják.
– Terka, igazad van, a szabályok nem olyan rosszak. Nem kellett volna annyi cukorkát kivennem a zacskóból.
– Nekem meg nem kellett volna veszekednem veled pár vacak gumicukor miatt.
– Akkor szent a béke?
– Naná!
– Egyébként, Terka, ez tényleg a te álmod!
– Ugye megmondtam!... Honnan tudod?
– Mert ott egy unikornis!
– Juj, de jó!... Merre?... Nem látom...
– Hahaha...
– Maaarciiiii!... Ezt nagyon megkeserülöd!... Csak fogjalak meg!


VÉGE

shareinfo-icon

Sokat segítenél, ha megosztanád ezt a mesét. Gyerünk!... Neked csak pár klikk, nekünk pedig minden!


quiz-icon

Mire emlékszel a meséből? Tesztelt magad! Mesekvíz!

Hét kisrobot könyv
again-icon

Ez a mese három különálló törté­ne­tet tartalmaz, így újabb kalandokért ugorj az elejére! Visszaugrom

finishedinfo-icon

A Robotkirályon ilyen klassz meséket találsz. Folytassuk?