– Szegény pillecukrok! Nem tudják mire vállalkoznak...
Rongyi meghökken.
– Terka, miért mondod ezt?
– Mert fél óra múlva visítva fogják visszahozni, azér'! Az agyukra fog menni.
Marci sértődötten kapja fel a fejét.
– Tudod mit? Inkább vagyok velük, mint veled. Te annyira... de annyira... lány vagy!
– Mert lány vagyok, nagyokos!
Marci dacosan elindul a pillecukrok felé. Terka csak pár másodpercig bírja, és már szalad is utána. Hátulról átöleli a testvérét.
– Nem mondtam komolyan! Ne menj el!