– Nyunyó, Szabálylapályon piros gumimacik laknak?
– Úgy látszik, Terka! Ezek szerint imádják a szabályokat.
– Nézd, milyen katonás rendben menetelnek a járdán!
– Biztos nem szeretik, ha valaki kilóg a sorból.
Terkáék együtt sétálnak a gumimacikkal, de hamar megunják.
– Nyunyó, szerintem jobb úgy gyalogolni, ahogy nekünk jól esik, nem?
– Szerintem is. Hű, de elfáradtam...
Terkáék leülnek egy sziruptó partján megbúvó kis padra, és csendben bámulják az előttük lassan hullámzó tavat, és a szélén susogó cukornádast.