– Alvó királylány? Rongyi, ez meg mi jelent?
– Szerintem elég egyértelmű, Marci.
– Egy királykisasszonyt, aki alszik? És ehhez ki kell rakni egy táblát?
– Naná!
– Akkor inkább ne zavarjuk!
– Jaj, Marci! Nem emlékszel Csipkerózsikára?
– Dehogynem. Pont azért nem akarok arra menni. Nincs kedvem puszilgatni.
– Ugyan! Lehet, hogy már régi a tábla, és azóta felébredt... De azért megnézhetnénk.
– Na jó... A kedvedért.