Marci és Rongyi elbűvölve nézi a kártyalapot.
– Aranyból van? Komolyan?
– Aha!
– És mire jó?
– Belépő egy csokigyárba.
– Tényleg?
A királykisasszonyból kirobban a nevetés.
– Dehogy! Csak viccelek... Úgy nézek ki, mint akinek csokigyára van?
Marci megrántja a vállát.
– Ki tudja?...
– Hát nincs… Egyébként ez a kártyalap egy Joker. Ha legközelebb bajba kerültök egy álomban, ez segíthet rajtatok. Rendicsek?