Marcinak eszébe jut valami.
– Nekem lenne egy kívánságom. Tudsz römizni?
A királykisasszony fölényesen mosolyog.
– Ha nem tűnt volna fel, egy franciakártya-várban lakom... Illetve, csak laktam... Hogy a csudába ne tudnék?
– Akkor, kérlek, taníts meg!
A királylány a szoknyája egyik rejtett zsebéből előhúz egy kártyapaklit. Flegmán, de boszorkányos ügyességgel keverni kezdi.
– Na szóval, sima vagy rablórömi legyen?