Rongyi meghajol a királykisasszony előtt.
– Van más is, felség.
– Igen? És mi lenne az, te... fura... rongyszerzet?
– Velünk kell jönnöd.
– Még mit nem!
– De a Kártyavár nemsokára összedől!
A vár ekkor újra megremeg
, még erősebben, mint azelőtt. A királykisasszony felsikolt, és Marciék után kirohan a lépcsőházba. A csigalépcsőt keresik, de az nincs sehol. Biztosan összeomlott!
Most mit csináljanak?