A csigalépcső egy díszes szobába vezet, ahol Marci felkiált.
– A csudába, Rongyi! Tudtam!
– Mi a baj, Marci?
– Nézd! A királykisasszony még alszik!
– Jé, tényleg! De édesen horkol
!
– Most mit csináljunk?
– Tudod te azt jól. Ébreszd fel!... Puszild meg az arcát!
– Muszáj?... Várj! Mi van ha te csinálnád?
– Én rongybaba vagyok, velem nem működne... Na, ne kéresd magad! Puszild már meg!