Marci keserves képpel néz Tóbiásra.
– És mi van, ha nem tudok szabályos fekvőtámaszt csinálni?
– Akkor csinálj nem szabályosat!
– Azt is lehet?
– Csak csinálj valamilyent! Most ez a lényeg!
Marci komoly arccal letérdel, majd a két kezére támaszkodik, és nyögve megcsinálja az első fekvőtámaszt. A csokimikulások felől elszórt taps hallatszik, amin felbátorodva Marci lenyom még kettőt, és vidáman felpattan.