Terka, a kis csapat nevében, elhárítja a csiganéni ajánlatát.
– Köszönjük szépen, de inkább maradnánk emberek.
– Úgy érted, emberbogarak?
– Aha, azok.
– Érdekes... Pedig szörnyű lehet ilyen furcsa, torz lényekként élni. Nem is értem, hogy tudtok megállni azokon a vékony kis pálcikákon.
Nyunyó odasúg Terkának.
– Miről beszél ez?
– Szerintem a lábunkról.
A csiganéni rosszallóan csóválja a fejét.
– Kár. De ha másképp nem megy, akkor kénytelen vagyok erőszakkal átváltoztatni titeket! Kis buták, csak jót akarok nektek!