– Nézd, Nyunyó, egy kakaós csiga is van a pulton. Biztos valaki itt felejtette a tízóraiját.
– Nem hiszem. Mint mondtam, ez a Minden Csigák Háza. A minden csigába pedig a kakaós csiga is beletartozik.
– Mi lenne, ha megenném? Olyan ropogósnak, és csokisnak tűnik! Úgy megkívántam...
– Jaj, ne! Rossz ötlet!
– Miért?
– Mert a Minden Csigák Házában nem eszünk csigákat!
– Fúj!... Igazi csigát nem is ennék, Nyunyó! Csak ezt a ínycsiklandozó kakaósat…
– Azt sem!
– Jól van, na! Akkor csak megérintem.