Eljön a reggel, Marci nagyot nyújtózva felkel. Első dolga, mint mindig, hogy hálásan magához szorítsa az alvókáját.
– Köszönöm Rongyi! Jó sokat bicikliztünk az éjszaka, ugye? Azt hiszem, nappal is folytatni fogom. Akarsz jönni?
Rongyi kicsi feje lebillen, mintha bólintana.
– Sejtettem. De előbb menjünk mosakodni...


VÉGE

shareinfo-icon

Még nem meséltél senkinek erről az oldalról? Nosza, gyorsan pótold, és oszd meg ezt a mesét! Köszönjük!


quiz-icon

Mire emlékszel a meséből? Tesztelt magad! Mesekvíz!

Hét kisrobot könyv
again-icon

Ez a mese három különálló törté­ne­tet tartalmaz, így újabb kalandokért ugorj az elejére! Visszaugrom

finishedinfo-icon

A Robotkirályon ilyen klassz meséket találsz. Folytassuk?